Novinky | Archiv novinek RSS

28.10.Zahraniční společnosti

Podnikáte v zahraničí? Potřebujete založit společnost v Holandsku, Velké Británii, USA či jinde? Chcete založit organizační složku zahraniční společnosti a využívat její výhody v ČR? Pokud ano, rádi Vám poradíme na t.602/489329 nebo emailu info@ceve.cz .

27.10.Datové schránky snadno

Chcete mít neustálý přehled o zprávách ve vašich datových schránkách? Chcete mít dokumenty z datových schránek na stole v originále s ověřovací doložkou? Pokud ano, napište nám na info@ceve.cz. Rádi Vám pomůžeme.

27.10.Akcie na majitele

Pokud vlastníte u české a.s. akcie na majitele nebo uvažujete o koupi těchto akcií, rádi Vám poradíme, jak se připravit na rozhodnutí našich zákonodárců zveřejnit vlastníky těchto akcií. Poraďte se s námi. Máme pro Vás zajímavé řešení. Kontaktujte nás na emailu našich stránek.

21.09.Nabídka nových společností

Chcete rychle podnikat a potřebujete společnost s.r.o. nebo a.s.? Využijte naší nabídku na www.ceve.cz . Těšíme se na Vaše dotazy.

Statistiky

Oznámení zveřejňuje 59 firem

Portál využívá 85 uživatelů

Zveřejněno bylo 121 oznámení

Neváhejte a zaregistrujte se také!

Jak projekt vznikl

Přemýšleli jsme jak našim klientům - firmám zjednodušit jejich podnikání a současně ušetřit finanční prostředky v souvislosti s jejich zákonnými povinnostmi (více v sekci PRO FIRMY). Proto vznikl internetový deník VestnikOnline.cz. Tento deník Vám usnadní svolávání valných hromad a dává možnost informovat veřejnost o oznámeních. Deník plní informační službu pro občany a laickou veřejnost, která s využitím služeb portálu bude plně informována o oznámeních v jimi sledovaných společnostech na VestnikOnline.cz více v sekci PRO VEŘEJNOST).

Co můžete očekávat

Naše dlouholetá zkušenost z oboru ekonomického a organizačního poradenství nám umožnila projekt připravit tak, aby byl pro všechny uživatele přínosem. Deník VestnikOnline.cz zaručuje pevné paušální ceny bez ohledu na rozsah a velikost inzerátu. Tyto ceny jsou nižší než v jiných celostátních tištěných denících.
Vestnikonline.cz umožňuje hledání zveřejněných oznámení v archivu bezplatně.

Mimo inzerci v celostátním deníku VestnikOnline.cz, jež plně nahrazuje tištěné deníky, můžete souběžně využít službu inzerce v celostátním týdeníku Obchodní věstník, který je nutný pro zákonné splnění podmínek zveřejnění oznámení. Zveřejňování na portálu VestnikOnline.cz probíhá zcela automaticky. Zveřejňování inzerce v Obchodním věstníku probíhá s větší mírou osobní komunikace mezi námi a našimi klienty.