Novinky | Archiv novinek RSS

28.10.Zahraniční společnosti

Podnikáte v zahraničí? Potřebujete založit společnost v Holandsku, Velké Británii, USA či jinde? Chcete založit organizační složku zahraniční společnosti a využívat její výhody v ČR? Pokud ano, rádi Vám poradíme na t.602/489329 nebo emailu info@ceve.cz .

27.10.Datové schránky snadno

Chcete mít neustálý přehled o zprávách ve vašich datových schránkách? Chcete mít dokumenty z datových schránek na stole v originále s ověřovací doložkou? Pokud ano, napište nám na info@ceve.cz. Rádi Vám pomůžeme.

27.10.Akcie na majitele

Pokud vlastníte u české a.s. akcie na majitele nebo uvažujete o koupi těchto akcií, rádi Vám poradíme, jak se připravit na rozhodnutí našich zákonodárců zveřejnit vlastníky těchto akcií. Poraďte se s námi. Máme pro Vás zajímavé řešení. Kontaktujte nás na emailu našich stránek.

21.09.Nabídka nových společností

Chcete rychle podnikat a potřebujete společnost s.r.o. nebo a.s.? Využijte naší nabídku na www.ceve.cz . Těšíme se na Vaše dotazy.

Statistiky

Oznámení zveřejňuje 59 firem

Portál využívá 85 uživatelů

Zveřejněno bylo 121 oznámení

Neváhejte a zaregistrujte se také!

Aplikace VestnikOnline.cz je primárně rozdělena na část dostupnou široké veřejnosti a část dostupnou pouze registrovaným uživatelům.

Pro veřejnost

Veřejně dostupná část poskytuje obsahově kompletní informace o zveřejněných oznámeních v souladu s platnou legislativou (více viz. sekce judikát). Informace na serveru VestnikOnline.cz jsou aktualizovány každý den.

Vyhledávání

Pod informačními banery se nachází aktivní abecední seznam a vyhledávací pole.

vyhledávání Prostřednictvím abecedního seznamu můžete rychle filtrovat zveřejněná oznámení dle počátečního písmene jména společnosti. Pro společnosti jejich název začíná znaky mimo rozsah A-Ž (číslice aj.) je zde k dispozici univerzální znak ‘#’

Vyhledávací pole pak implementuje inteligentní rozpoznávání a podle obsahu vyhledává buď dle IČ (jsou zadány jen číslice) nebo podle jména společnosti (je zadán minimálně jeden znak jiný než číslice).

Pro registrované

Registrovaní uživatelé získávají další rozšíření služeb, která lze rozdělit do dvou oblastí.

Sledování informací

V oblasti sledování informací získávají registrovaní uživatelé možnost nechat se proaktivně notifikovat do své emailové schránky o nových informacích na serveru. Tyto notifikace je možné zaregistrovat či odhlásit pro každou společnost v databázi VestnikOnline.cz samostatně. Dále je k dispozici kompletní archiv zveřejněných informací ve kterém mohou registrovaná uživatel vyhledávat.

Publikace informací

Pro zájemce o zveřejňování informací poskytuje aplikace VestnikOnline.cz rozhraní, ve kterém mohou zaregistrovat neomezený počet vlastních společností. Pro jednotlivé společnosti je pak možné zakládat, editovat a zveřejňovat jednotlivá oznámení a to včetně paralelního zveřejnění v Obchodním věstníku.