Novinky | Archiv novinek RSS

28.10.Zahraniční společnosti

Podnikáte v zahraničí? Potřebujete založit společnost v Holandsku, Velké Británii, USA či jinde? Chcete založit organizační složku zahraniční společnosti a využívat její výhody v ČR? Pokud ano, rádi Vám poradíme na t.602/489329 nebo emailu info@ceve.cz .

27.10.Datové schránky snadno

Chcete mít neustálý přehled o zprávách ve vašich datových schránkách? Chcete mít dokumenty z datových schránek na stole v originále s ověřovací doložkou? Pokud ano, napište nám na info@ceve.cz. Rádi Vám pomůžeme.

27.10.Akcie na majitele

Pokud vlastníte u české a.s. akcie na majitele nebo uvažujete o koupi těchto akcií, rádi Vám poradíme, jak se připravit na rozhodnutí našich zákonodárců zveřejnit vlastníky těchto akcií. Poraďte se s námi. Máme pro Vás zajímavé řešení. Kontaktujte nás na emailu našich stránek.

21.09.Nabídka nových společností

Chcete rychle podnikat a potřebujete společnost s.r.o. nebo a.s.? Využijte naší nabídku na www.ceve.cz . Těšíme se na Vaše dotazy.

Statistiky

Oznámení zveřejňuje 59 firem

Portál využívá 85 uživatelů

Zveřejněno bylo 121 oznámení

Neváhejte a zaregistrujte se také!

registracePrvním krokem pro využívání služeb VestnikOnline.cz je registrace. Po vyplnění registračního formuláře Vám bude zaslán email s ověřovacím kódem. V emailu pak stačí kliknout na uvedený URL odkaz pro ověření účtu, nebo při prvním přihlášení opsat ověřovací kód z e-mailu ručně.

přihlášeníPo úspěšném přihlášení do aplikace VestnikOnline.cz se nacházíte na své “domácí” stránce. Zde jsou Vám dostupné výše uvedené základní možnosti tj. “sledovat společnost” či “zadat vlastní společnost”.

Všimněte si také, že abecední navigaci po přihlášení nahradí Vaše osobní menu. Budete tak mít potřebné funkce vždy po ruce. Registrovaní uživatelé mohou třídit všechna zadaná oznámení podle detailnějších kritérií a tak nebudete toto vyhledáváni zřejmě vůbec potřebovat. Abecední menu je však nadále dostupné ve veřejné sekci “Aktuální oznámení” .

sledování společnostíPokud si vyberete variantu sledování společností, tak stačí vyhledat v seznamu registrovaných společností a zahájit sledování případně zahájit sledování přímo z jednoho ze zveřejněných oznámení této společnosti.

přidání vlastní společnostiPakliže se vydáte cestou k zadání vlastní společnosti a publikování informací pak stejně jako u registrace uživatele naleznete na pravé straně formuláře nápovědu, která Vám napoví co vše a jak vyplnit.

Pro každou z registrovaných společností můžete zveřejnit neomezený počet oznámení. Pro každé ze zadaných oznámení Vám bude vystavena zálohová faktura, jejíž uhrazení je podmínkou zveřejnění oznámení (více viz. podmínky užívání portálu)

Oznámení a jejich vzory
Vkládáte-li oznámení týkající se zveřejnění udajů o účetní úzávěrce naleznete vzory a podklady v sekci "Ke stažení"

editace údajůEditace všech již zadaných informací jako je osobní profil, informace o společnosti či oznámení je možná. Editace oznámení je však uzamčena před zveřejněním dle stanovených pravidel (klíčové je zejména zda je požadováno také zveřejnění v Obchodním věstníku) tak, aby byla zajištěna obsahová konzistence oznámení (více viz. podmínky užívání portálu)

O zveřejnění oznámení bude správce automaticky informován emailem. Stejně tak i všichni uživatelé, kteří sledují příslušnou společnost.

Pokud jste již správcem nějaké společnosti, může se na Vaší domácí stránce objevit žádost o schválení dalšího správce k Vaší společnosti. Je na Vás zda tuto žádost schválíte či nikoliv. Pokud se rozhodnete žádost schválit, bude žadateli zpřístupněna plná funkčnost aplikace pro správce společnosti jakou disponujete vy.

Klíčové události v aplikaci jsou zaznamenávány v historii aplikace. Můžete tak sledovat kdo kdy a jak manipuloval s Vaší společností či oznámeními.