Novinky | Archiv novinek RSS

28.10.Zahraniční společnosti

Podnikáte v zahraničí? Potřebujete založit společnost v Holandsku, Velké Británii, USA či jinde? Chcete založit organizační složku zahraniční společnosti a využívat její výhody v ČR? Pokud ano, rádi Vám poradíme na t.602/489329 nebo emailu info@ceve.cz .

27.10.Datové schránky snadno

Chcete mít neustálý přehled o zprávách ve vašich datových schránkách? Chcete mít dokumenty z datových schránek na stole v originále s ověřovací doložkou? Pokud ano, napište nám na info@ceve.cz. Rádi Vám pomůžeme.

27.10.Akcie na majitele

Pokud vlastníte u české a.s. akcie na majitele nebo uvažujete o koupi těchto akcií, rádi Vám poradíme, jak se připravit na rozhodnutí našich zákonodárců zveřejnit vlastníky těchto akcií. Poraďte se s námi. Máme pro Vás zajímavé řešení. Kontaktujte nás na emailu našich stránek.

21.09.Nabídka nových společností

Chcete rychle podnikat a potřebujete společnost s.r.o. nebo a.s.? Využijte naší nabídku na www.ceve.cz . Těšíme se na Vaše dotazy.

Statistiky

Oznámení zveřejňuje 59 firem

Portál využívá 85 uživatelů

Zveřejněno bylo 121 oznámení

Neváhejte a zaregistrujte se také!

Vyplnil jsem registrační formulář, ale nemohu se přihlásit?

Registrace vyžaduje ověření Vámi zadané e-mailového adresy. Na Váš e-mail byl proto odeslán ověřující e-mail. Ten obsahuje URL odkaz pro rychlé ověření - stačí kliknout. Jako alternatvní možnost je v e-amilu uveden také unikátní ověřovací kód. V případě, že nemůžete či nechcete použít ověřovací URL odkaz, zapište do ověřovacího formuláře po svém prvém přihlášení tento ověřovací kód.

Provedl jsem registraci firmy. Na koho se můžu obrátit o kontrolu, zda je vše správně provedeno?

Bez problémů se obraťte emailem nebo telefonicky na hot-line linku. Vše Vám rádi ověříme.

Můžete nám nějak zajistit kontrolu správnosti oznámení, které zde chceme inzerovat ?

Jistě, pošlete nám jej emailem a dohodneme se, aby jste měli vše v pořádku.